Brčko ljetni kamp 2019: Raspored smještaja u hotelima

11
0

Poštovani učenici i nastavnici,

raspored smještaja u hotelima za ovogodišnji Brčko ljetni kamp odredili smo slučajnim odabirom izvlačenjem kuglica, a prema raspoloživim smještajnim kapacitetima u hotelima Brčko Distrikta.
Ukoliko niste imali priliku pratiti naše Live javljanje na društvenim mrežama, objavljujemo rezultate izvlačenja i raspored za smještaj ekipa:

1. Antunović
• Osnovna škola „Glamoč“, Glamoč
• Srednja škola „Tin Ujević“, Glamoč

2. Bakarni Lonac
• Osnovna škola „Skender Kulenović“, Zenica
• „Srednja tehnička škola“, Tešanj
• SŠC „Đuro Radmanović“, Novi Grad

3. Hotel Evropa
• Osnovna škola „Kiseljak 1“, Bilalovac
• Osnovna škola „Petra Bakule“, Mostar
• Osnovna škola „Harmani II“, Bihać
• Osnovna škola „Jovan Dučić“, Zalužani
• Osnovna škola „Mehmedalija Mak Dizdar“, Vitkovići
• Osnovna škola „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“, Sarajevo
• Srednja škola „Pere Zečevića“, Odžak
• Gimnazija „Velika Kladuša“, Velika Kladuša
• Srednja stručna škola, Bugojno
• Srednja škola za saobraćaj i komunikacije i Srednja medicinska škola, Sarajevo
• SŠC „Nedžad Ibrišimović“, Ilijaš
• Srednja medicinska škola, Tuzla
• Srednja stručna škola „Džemal Bijedić“, Goražde

4. Hotel Grand
• Osnovna škola „Ruđera Boškovića“, Grude
• Druga osnovna škola, Živinice
• Osnovna škola „Nikola Mačkić“, Previja
• Osnovna škola „Vuk Karadžić“, Trebinje
• Osnovna škola „Prekounje“, Bihać
• Osnovna škola „Jovan Dučić“, Kasindo
• Srednja škola „Konjic“, Konjic
• Centar srednjih škola, Trebinje

5. Hotel Jelena
• Prva osnovna škola, Srebrenik
• Osnovna škola „Vladimira Nazora“, Odžak
• Osnovna škola „Ivane Brlić – Mažuranić, Ljubuški
• Osnovna škola „Sveti Sava“, Brod
• Mješovita srednja škola, Maglaj
• Poljoprivredna škola, Banja Luka
• Gimnazija „fra Grge Martića“, Posušje

6. Motel Vila Bakarni
• Osnovna škola „Stevan Nemanja“, Dragaljevac
• SŠC „Pero Slijepčević“, Gacko

KOMENTARIŠITE

Upišite svoj komentar!
Upišite svoje ime ovdje