Najave, Novosti

Raspored učenika za rad u grupama

Objavljujemo raspored učenika za rad u grupama koji će pohađati radionice Škole prirodnih i Škole društvenih nauka u Zemaljskom muzeju u Sarajevu tokom “Noći nauke i aktivizma” 15.04.2016. godine.

Grupa A – Volonter Ajna Peštek   

  1. Admira Hamidović
  2. Adrian Mišić
  3. Ajla Avdić
  4. Azra Ibrahimagić
  5. Džan Haračić
  6. Dželila Lušija
  7. Ema Dubrić
  8. Emma Trivunić
  9. Esma Međedović
  10. Fatima Ćehić
  11. Kristina Babić
  12. Lejla Poprženović
  13. Lejla Živojević
  14. Mahira Herić
  15. Marina Radić
  16. Meliha Džambegović
  17. Melika Garčević
  18. Merima Dželilović
  19. Mia Udovčić
  20. Milica Ivković
  21. Mubera Arnaut
  22. Muhamed Kazazović
  23. Nadina Krivokapa
  24. Naila Džananović
  25. Nataša Josipović
  26. Nikolina Karačić
  27. Samra Mustafić
  28. Sana Hasanbegović
  29. Selena Dimitrijević
  30. Tarik Karabeg
  31. Una Beganović

 

Grupa B – Volonter Dino Safin     

  1. Adna Alibabić
  2. Adna Beganović
  3. Ajla Tirić
  4. Amila Ćatović
  5. Amna Hodžić
  6. Amna Mehić
  7. Belmin Crljenković
  8. Benjamin Ibrahimagić
  9. David Beg
  10. Dino Vojić
  11. Elma Hidić
  12. Emina Hamidović
  13. Faruk Slanjankić
  14. Fata Mrkaljević
  15. Hana Vučkić
  16. Ilhan Habul
  17. Ilhana Sinanović
  18. Irma Vojniković
  19. Iva Jelić
  20. Ivana Ilić
  21. Kristina Janjić
  22. Lejla Avdić
  23. Lejla Mehanoli
  24. Nađa Selimović
  25. Nihada Ramović
  26. Sandra Dedić
  27. Sanja Lazić
  28. Sara Bandić
  29. Sara Pezer
  30. Selma Nadarević
  31. Sonja Simović

 

Grupa C – Volonter Rej Hrenovica          

  1. Adelina Tabaković
  2. Adi Arapčić
  3. Ajla Korman
  4. Ajla Kurtović
  5. Aldina Vukalić
  6. Amar Nadarević
  7. Amina Husejnović
  8. Amna Šabić
  9. Ana Topolovac
  10. Anamarija Skoko
  11. Andrej Davidović
  12. Asja Mujkić
  13. Elvir Midžić
  14. Fadil Umihanić
  15. Ismihana Vehab
  16. Ivan Mijić
  17. Ivana Šušković
  18. Kana Bajrić
  19. Kristina Marković
  20. Mahir Hasikić
  21. Marija Knezović
  22. Mirza Muminović
  23. Mišić Adrian
  24. Muanis Ljubljankić
  25. Nejla Sarajlić
  26. Nikola Kandić
  27. Samra Hozić
  28. Semrah Šakala
  29. Senija Karat
  30. Tarik Terzić

 

 

Grupa D – Volonter Ema Muftarević       

  1. Adela Tutić
  2. Admir Čeljo
  3. Admir Šečić
  4. Ajdin Okanović
  5. Asmer Karabeg
  6. Benjamin Viteškić
  7. Berina Alić
  8. Danis Silajdžić
  9. Dean Dostanić
  10. Edo Selak
  11. Eldar Dadić
  12. Emina Mušinović
  13. Emir Hodžić
  14. Faruk Turković
  15. Hamza Čandić
  16. Jasmin Selimović
  17. Jusuf Kajtazović
  18. Kenan Čunjalo
  19. Martina Ivanković
  20. Mubina Džafić
  21. Muhamed Hadžić
  22. Nenad Lučić
  23. Nikola Lasić
  24. Nizama Lušija
  25. Sabina Zolotić
  26. Sara Maršić
  27. Tarik Arnaut
  28. Tarik Makić
  29. Uroš Konatar
  30. Zijo Vladavić

 

Grupa E – Volonter Medina Kačević        

  1. Aldijana Jahić
  2. Alma Suljkanović
  3. Amina Gudić
  4. Ana Čović
  5. Anamarija Beg
  6. Cvijeta Ilić
  7. Ensara Delić
  8. Hanna Zuković
  9. Ilma Subotić
  10. Iman Alihodžić
  11. Ines Pavković
  12. Jasmina Lugonja
  13. Kamer Kolar
  14. Lamija Turak
  15. Lejla Zahirović
  16. Lucija Kovačić
  17. Magdalena Milišić
  18. Merima Moranjkić
  19. Nejla Spahić
  20. Nejra Spahić
  21. Said Kamenica
  22. Samira Bajrić
  23. Svetlana Batinić

 

Grupa F – Volonter Dragana Ždralić       

  1. Adelisa Osmanović
  2. Amila Šarić
  3. Anela Šalja
  4. Arijana Totić
  5. Belma Mujkić
  6. Danijela Duka
  7. David Jeremić
  8. Dejan Gegić
  9. Denis Tarić
  10. Ema Drinjak
  11. Filipa Kovač
  12. Jelena Kapetinić
  13. Josipa Babić
  14. Madžida Draginović
  15. Marijana Marušić
  16. Nejra Mizdrak
  17. Nudžejma Hatunić
  18. Selma Dahić
  19. Selma Smajić
  20. Zerina Karač
  21. Zerina Malkoč

 

Grupa G – Volonter Sandro Lukežić        

  1. Ajla Džaferović
  2. Ajla Hasić
  3. Ajla Šahić
  4. Ajša Peco
  5. Alen Konjicija
  6. Bakir Islambegović
  7. Emina Ješilović
  8. Emina Rondić
  9. Emir Drakovac
  10. Ermin Heldovac
  11. Jelena Mihić
  12. Julija Begić
  13. Marija Kraljević
  14. Mersiha Jašarević
  15. Muhamed Jahić
  16. Nadir Džemidžić
  17. Senaida Duran
  18. Smajl Butković
  19. Sonja Tabaković
  20. Tamara Lipovac
  21. Vedad Ćeleš

 

Grupa H – Volonter Kenan Bozalija         

  1. Adi Šaković
  2. Aid Bektašagić
  3. Aleksandra Kokotović
  4. Alvin Ahmetović
  5. Ana Gaćina
  6. Aner Opijač
  7. Azam Hadžiabulić
  8. Azhar Hajdarević
  9. Belmin Čakrama
  10. Benjamin Konjicija
  11. Besim Begović
  12. Damir Sirbubalo
  13. Dragica Rezo
  14. Dženana Pedljić
  15. Edvard Kraljević
  16. Ernesa Adrović
  17. Fuad Delić
  18. Ivan Buhovac
  19. Osman Musić
  20. Rabija Krnjić
  21. Sabina Alagić

 

Sadržaj još nije komentarisan.

Dajte svoje mišljenje