Najave, Novosti

Učesnici i Stručni tim Ljetne škole demokratije 2018.

Ove godine naš je Centar primio rekordan broj prijava za učešće u programu Brčko ljetnog kampa – Ljetne škole demokratije. Nažalost, samo prijavama pobjedničkih „Projekt građanin/Ja građanin“ ekipa i pobjednika tri „Izazova“ koje smo objavili/objavljivali tokom godine svi su nam kapaciteti popunjeni. S velikim žaljenjem obavještavamo prijavljene da smo bili u mogućnosti (s obzirom na smještajne kapacitete i budžet kampa) prihvatiti samo prijave ekipa koje su ostvarile pobjede u takmičenju i CIVITAS izazovima.

Iskreno se nadamo da ćemo uskoro biti u prilici ponuditi vam nove programe nakon što bude poznat plan rada i raspored programskih aktivnosti našeg Centra za školsku 2018./19. godinu.

Učesnici Brčko ljetnog kampa – Ljetne škole demokratije 2018. učenici su škole:

OSNOVNE ŠKOLE

  1. Peta osnovna škola Brčko
  2. Osnovna škola „Petar Petrović Njegoš“ Banja Luka
  3. Osnovna škola „Jovan Jovanović Zmaj“ Srbac
  4. Osnovna škola „Sveti Sava“ Brod
  5. Osnovna škola „Jovan Cvijić“ Drinjača
  6. Osnovna škola „Rudo“, Rudo
  7. Osnovna škola „Sveti Sava“ Ljubinje
  8. Osnovna škola „Prekounje“, Bihać
  9. Osnovna škola „Antuna Gustova Matoša“, Vidovice
  10. Osnovna škola „Tinja“, Srebrenik
  11. Osnovna škola „Hasan Turčalo Brzi“, Ilovača
  12. Prva osnovna škola, Bugojno
  13. Osnovna škola „Petra Bakule“, Mostar
  14. Osnovna škola „Ivana Brlić – Mažuranić“, Ljubuški
  15. Osnovna škola „Mehmed – beg Kapatanović Ljubušak“, Sarajevo
  16. Osnovna škola „Glamoč“, Glamoč
  17. Prva osnovna škola Srebrenik

SREDNJE ŠKOLE

  1. Poljoprivredna i medicinska škola Brčko
  2. Ekonomska škola Banja Luka
  3. Srednjoškolski centar „Jovan Cvijić“ Modriča
  4. Srednjoškolski centar „Petar II Petrović Njegoš“ Šekovići
  5. Mješovita srednja škola „Ključ“, Ključ
  6. Mješovita srednja škola „Enver Pozderović“, Goražde
  7. Srednja stručna škola Bugojno
  8. Srednja škola „Konjic“, Konjic
  9. Gimnazija „Ljubuški“, Ljubuški
  10. Srednja zubotehnička škola, Sarajevo
  11. Srednja škola „Tin Ujević“, Glamoč
  12. Mješovita srednja škola „Maglaj“, Maglaj
  13. Gimnazija „Mustafa Novalić“, Gradačac

Za stručni tim trenera i koordinatora programa imenovani su:

Treneri za ekipe učenika osnovnih škola

Ekipa 1: Adisa Mujkić

Ekipa 2: Slađana Lolić

Ekipa 3: Admira Uzunić

Ekipa 4: Kimeta Buševac

Ekipa 5: Adina Arapčić

Ekipa 6: Milosava Andrijašević

Ekipa 7: Saša Delić

Ekipa 8: Olivera Nedić

Mentori trenera ekupa učenika: Derviša Pleho i Miladin Ilić

S ekipom nastavnika radi trener Alija Lapo

 

Treneri ekipa učenika srednjih škola

Ekipa 1: Amir Hodžić

Ekipa 2: Sadžida Hadžić

Ekipa 3: Tanja Tomić

Ekipa 4: Žaklina Prikl Ivanković

Ekipa 5: Sadik Selimović

Ekipa 6: Milena Begić

Ekipa 7: Sanin Čolić

Ekipa 8: Slađana Vladičić

Mentori trenera ekipa učenika: Mensur Milak i Namir Hodžić

S ekipom profesora srednjih škola radi trener Ljubiša Rokić

Trener kreativnih radionica: Sada Korić

Akcije društveno korisnog rada i sportsko-zabavne aktivnosti vode:

Drago Zovko i Dušanka Dobrijević

Koordinatori programa i logistike: Jasna Jovičić, Milorad Vasić i Dika Bejdić

 

Sadržaj još nije komentarisan.

Dajte svoje mišljenje